košík je prázdný

Instalace - VD optimalizace stránky

Obsah[Skrýt]

Už v popisu našeho produktu VD optimalizace stránky jsme zmiňovali, že instalace tohoto přínosného pluginu je velmi jednoduchá. Dle příslibu Vám nyní předkládáme manuál k vlastní instalaci tohoto pluginu.

Po úspěšné úhradě pluginu Vám zašleme email s odkazem ke stažení souboru. Soubor uložte do svého počítače tak, abyste jej následovně jednoduše našli. Soubor neotevírejte ani nerozbalujte.

1. Instalace pluginu VD optimalizace stránky

Nejprve se přihlaste do Vašeho Virtuemartu, následně zvolte na horní liště „Rozšíření“ a klikněte hned na první tlačítko „Spravovat“ případně na tlačítko „Instalovat“ (obr. 1)

krok 1
(obr. 1) - Jak přejít na stránku instalace.


Následně se Vám otevře karta „Rozšířeni: Instalace“, kde klikněte na zelené tlačítko „Nebo vyhledejte soubor“ (obr. 2.1) a poté otevřete stažený plugin. Plugin se automaticky okamžitě nainstaluje. Je nutné si tedy dávat pozor, abyste zvolili správný instalační soubor.

krok 2.1(obr. 2.1) - Stránka instalace.

krok 2.2(obr. 2.2) - Stránka po úspěšné instalaci.


Poté zvolte v horní liště možnost „Rozšíření“ a klikněte na volbu „Pluginy“ (obr. 3)

krok 3
(obr. 3) - Jak přejít do sekce pluginy.


V otevřené kartě „Správce pluginů“ vyhledejte daný plugin VD optimize (obr. 4). Daný plugin můžete vyhledávat podle názvu nebo podle řazení ID sestupně - vpravo nad výpisem pluginů. Po vyhledání pluginu, klikněte na červený křížek před názvem pluginu, abyste plugin povolili.

krok 4
(obr. 4) - Vyhledání pluginu.


Plugin můžete povolit i v detailu pluginu, a to v levém sloupku ve volbě „Stav“, a to tak, že přepnete status z červeného „Zakázáno“ na zelené „Povoleno“ (obr. 5). Změnu nastavení uložíte kliknutím na tlačítko „Použít“ nebo „Uložit a zavřít“ vlevo pod názvem karty.

krok 5
(obr. 5) - Povolení pluginu.


V oblasti nastavení je pak vhodné věnovat pozornost oknu „Exclude page type“, které slouží k zakázání činnosti pluginu, na některých typech stránek, pro případ, že by došlo ke kolizi jednotlivých komponent Joomla.

Obchodní podmínky // Ochrana osobních údajů

© 2010 - 2023 vdweb.cz - tvorba webových stránek a webdesign // Oblíbený hosting SvetHostingu.cz


Na tomto webu používáme technické cookies: Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval...
K technickým cookie nepotřebujeme Váš souhlas jen Vás o tom musíme informovat...

VDweb.cz nemá nic společného s těmito uvedenými společnostmi / projekty: Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. VirtueMart® je registrovaná ochranná známka společnosti iStraxx UG (haftungsbeschraenkt). Na nabízené produkty a služby z těchto stránek neposkytují tyto společnosti žádnou podporu či záruku.