Kontakt

Potřebujete se poradit o možnostech pro Vaše webové stránky? Neváhejte mě kontaktovat, rád Vám poskytnu odbornou konzultaci ohledně možných řešení. Nebráním se osobnímu setkání, komunikaci přes email případně i telefonicky. V případě, že potřebujete danou situaci vyřešit ihned, zavolejte mi na mobil.

Jméno a příjmení: Vratislav Dlabaja
Adresa: Polouvsí 94, 741 01, Jeseník nad Odrou
Telefon: +420 734 381 704
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČ: 01076094
Číslo účtu: 92110310/2010   Fio banka

Zavolám vám

V případě, že se potřebujete rychle poradit ohledně dodělaného projektu, určitě se Vám budu věnovat. Pokud nebudu moct v danou chvíli telefonovat, zavolám Vám jakmile to bude možné a nemusíte tak řešit urgentní problémy přes email nebo zdlouhavě vyčkávat na technickou podporu, jak je to běžné u konkurence.

Obchodní podmínky // Ochrana osobních údajů

© 2010 - 2024 vdweb.cz - tvorba webových stránek a webdesign // Oblíbený hosting SvetHostingu.cz


Na tomto webu používáme technické cookies: Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval...
K technickým cookie nepotřebujeme Váš souhlas jen Vás o tom musíme informovat...

VDweb.cz nemá nic společného s těmito uvedenými společnostmi / projekty: Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. VirtueMart® je registrovaná ochranná známka společnosti iStraxx UG (haftungsbeschraenkt). Na nabízené produkty a služby z těchto stránek neposkytují tyto společnosti žádnou podporu či záruku.