košík je prázdný

VD export Česká pošta

Také vám vadí zdlouhavé vyplňování formulářů, abyste mohli vyexpedovat balík pro vašeho zákazníka. Znáte ty situace, kdy se zdárně blížíte do cíle, najednou zakolísá internet a můžete začít znovu vyplňovat adresní formulář? K vzteku, že? Chtěli byste pomoc, která by postup zjednodušila a hlavně zrychlila. S pluginem VD export Česká pošta můžete chystat adresní štítky pro vaše zásilky na pár kliknutí a prakticky bez starostí!

S naším pluginem a podrobnou dokumentací je export adresních štítků i samotná instalace tohoto doplňku hračka. Nasloucháme vám a přinášíme tak stále propracovanější produkty. Díky tomu šetříme váš čas ale i pomáháme snížit chybovost systému či personálu! Což šetří i vaše peníze.

  • Základní informace

Proč byste si měli pořídit VD export Česká pošta

Základem každého úspěšného e-shopu je v současné době nabídnout zákazníkovi dostatek služeb, ze kterých si bude moci vybírat. Neplatí to jen o způsobu platby, ale i možnostech dopravy. Abyste obstáli v tvrdé konkurenci, je nutné nabízet více způsobů doručení, a hlavně za rozumný poplatek. V tomto směru je oblíbená Česká pošta, která nabízí doručení do ruky (tedy domů na adresu), dále pak na poštu a v současné době je pak velmi výhodné doručení na balíkovnu.

V případě, že využíváte služeb České pošty jistě znáte zdlouhavost vyplňování adresních formulářů a poměrně vysokou míru možné chybovosti. Mnohdy se stává, že jste schopni ze skladu odeslat mnohem více balíků, než se vám podaří vystavit štítků. Zejména v období Vánoc byste jistě ocenili, aby vaši zaměstnanci měli více času na komunikaci se zákazníky či pomohli na skladě. Jenže kvůli zdlouhavému zadávání údajů do systému České pošty to prostě nemají šanci stihnout! Můžete jim ulehčit práci, snížit chybovost a zrychlit odbavení objednávek, a to je přeci velkou výhodou v dnešním vysoce konkurenčním prostředí.

Navíc čím rychleji zásilku doručíte, tím více klesá pravděpodobnost zrušení objednávky ze strany zákazníka. Nižší míra storen a skvělé hodnocení rychlosti není jen vaším snem, ale základem každého úspěšného podnikání.

Základní informace

Plná kompatibilita: Náš plugin VD export Česká pošta vám nabídne dokonalou kompatibilitu s VirtueMartem verze 3.x a redakčním systémem Joomla! verze 3.x.

Jednoduchá administrace
Zvolte si objednávky, ke kterým chcete vygenerovat adresní štítky a na jedno kliknutí vygenerujte soubor CSV, který pak jen naimportujete do systému České pošty. Na základě našich zkušeností s konkurenčními pluginy víme, že často musíte volit statusy a export pro každou objednávku zvlášť. Náš plugin nabízí mnohem jednodušší a rychlejší řešení na pár kliknutí!

Velkou výhodou je i skutečnost, že systém hlídá účtování dobírky za vás. Plugin umožňuje nastavit, u kterých platebních metod bude dobírka nula. To znamená, že si můžete nastavit, aby po platbě kartou nebo předem činila dobírka 0,- Kč.

Snadná instalace
Náš plugin nainstalujete na pár kliknutí. Navíc díky podrobné dokumentaci, kterou našim zákazníkům zdarma poskytujeme, to většinou zvládnete sami a bez dalších poplatků. Někdy, ale nemůžeme ovlivnit vše a zejména pak systémy samotných dopravců. V případě České pošty tak nákup naší odborné instalace doporučujeme.

Vysoká variabilita
Díky uživatelsky přívětivému rozhraní a široké škále možných nastavení, si můžete zvolit nejen jaké údaje mají být propsány do systému České pošty, ale i další praktické vychytávky. Plugin pak sám rozpozná, kdy účtovat dobírku a kdy ne.

Výhody pluginu VD export Česká pošta

Automatizací a zefektivněním práce ve VirtueMartu se dnes zabývá řada vývojářů, náš plugin však vyniká zejména díky:

  • Naprosto jednoduché instalaci na pár kliknutí! Navíc vám i s tím pomůže přehledný návod.
  • Práce s pluginem je naprosto jednoduchá, soubor CSV si můžete vygenerovat již na dvě kliknutí!
  • Plugin za vás může hlídat, zda účtovat nebo neúčtovat dobírku.
  • Na základě vašeho uživatelského nastavení dokáže snadno převádět měny, což ušetří také hromadu práce.
  • Snižuje pravděpodobnost chyb, způsobených přetížením zaměstnanců.

Instalace

Od konkurence, která nabízí pluginy pro export dodacích dat pro VirtueMart, má náš VD export Česká pošta jednoduchou instalaci, kterou zvládne každý. A to i když nemá se správou VirtueMartu moc zkušeností. Dodáváme totiž jednoduše sepsanou dokumentaci s obrázky, která je opravdu podrobným manuálem, jak postupovat. Jestliže patříte mezi zákazníky, kteří potřebují vše vidět, potěší Vás jistě i instalační video návod.

V případě, že si na instalaci stejně netroufáte, nabízíme i doplňkovou instalaci tohoto pluginu. Nebojte se nás kontaktovat, protože s Vámi budeme mluvit jako s lidmi, a ne jako s profesionálními IT správci. Od nás neuslyšíte „Otevřete si FTPéčko a nahrajte soubor na server“. Víme, že už po této formulaci to řada lidí vzdává, a to my opravdu nechceme.

Po zakoupení našeho pluginu pro export dat ve verzi bez naší instalace, obdržíte odkaz ke stažení a slíbenou dokumentaci. Na druhou stranu bohužel nejsme schopni ovlivnit složitost externích systémů, které vám mohou způsobit nemalé komplikace, to se bohužel může stát i u systému České pošty. Samozřejmě, že vás v dokumentaci provedeme nastavením krok za krokem, ale vřele doporučujeme v tomto případě zvážit zakoupení balíčku s instalací a nastavením.

Technické požadavky

I přes naši snahu stavět na tom, že to jde i bez hlubších znalostí redakčního systému, se bez základních technických požadavků na nasazení našeho platebního modulu se neobejdeme.

  • PHP 7.x
  • SQL 5.1

Další služby

Kromě tohoto pluginu nabízíme řadu dalších doplňků, ale také optimalizaci vašeho webu či úpravy webdesignu v redakčním systému Joomla. Rovněž nabízíme možnost odstranění případných potíží nebo vytvoření rozšíření na míru. Nebojíme se žádné výzvy a novinky nás baví, prostě programování není jen naší prací, ale i největším koníčkem.

Obchodní podmínky // Ochrana osobních údajů

© 2010 - 2024 vdweb.cz - tvorba webových stránek a webdesign // Oblíbený hosting SvetHostingu.cz


Na tomto webu používáme technické cookies: Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval...
K technickým cookie nepotřebujeme Váš souhlas jen Vás o tom musíme informovat...

VDweb.cz nemá nic společného s těmito uvedenými společnostmi / projekty: Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. VirtueMart® je registrovaná ochranná známka společnosti iStraxx UG (haftungsbeschraenkt). Na nabízené produkty a služby z těchto stránek neposkytují tyto společnosti žádnou podporu či záruku.