košík je prázdný

VD export Zásilkovna

Ačkoli je systém přepravní společnosti Zásilkovna velmi přehledný a intuitivní, tak jeho ruční vyplňování zabere pár minut, a to u každé zásilky. Stačí když potřebujete rozeslat pár balíčků a čas utíká jak o závod. S naším pluginem VD Export Zásilkovna můžete ušetřit i hodiny denně a využít je pak mnohem efektivněji! Navíc se eliminuje možnost lidského pochybení, jejichž řešení opět stojí čas a peníze! S pluginem VD Export Zásilkovna si hromadně nachystáte štítky na pár kliknutí!

Náš plugin VD Export Zásilkovna má velmi jednoduchou instalaci i administraci, i tak vám k tomuto doplňku dodáme podrobnou dokumentaci a video návod. Sledujeme aktuální trendy a proměny českého trhu a přinášíme tak neustále inovované produkty, pro ještě jednodušší obsluhu Vašeho VirtueMartu!

Proč byste si měli pořídit náš plugin VD Export Zásilkovna?

Na současném online trhu působí tisíce e-shopů, ale jen hrstka z nich opravdu úspěšných. Mezi základní zákaznické požadavky na e-shopy patří možnost vybrat si dopravce podle svého gusta. Pro zákazníky je pak velmi důležité, aby byly poskytované služby kvalitní a cenově přijatelné. Úspěšné e-shopy tak v hojném počtu nabízejí i Zásilkovnu, z jejichž služeb se nejčastěji využívá doručování menších balíčků a zásilek, kvůli velmi výhodné ceně.

Jestliže využíváte služeb dopravní společnosti Zásilkovna tak jistě víte, že i když je jejich systém oproti konkurenci velmi jednoduchý, tak ruční vyplňování iniciál a kontaktních údajů adresáta pár minut trvá. Při 100 balíčků pak strávíte jen 6 hodin vypisováním údajů, ale s naším pluginem vám i 100 zásilek zabere jen pár minut. Usnadněte tak práci sobě i vašim zaměstnancům a získejte čas posunout své podnikání dále. Právě při ručním zadávání doručovacích údajů často vznikaly chyby a vám se tak mohl vrátit balíček zpět jen kvůli překliknutí v telefonním čísle. Nejen, že vznikly náklady za dopravu navíc, ale často jste pak mohli ztratit i zákazníka.

Kromě toho všeho je na základě řady statistik potvrzeno, že čím rychleji je zásilka zákazníkovi doručena, tím menší je riziko storna objednávky nebo jejího nepřevzetí. Používejte tak vhodné pomocníky, které vám pomohou dostat se mezi top obchodníky nejen na českém trhu!

Základní informace

Plná kompatibilita: Náš plugin VD export Zásilkovna vám nabídne dokonalou kompatibilitu s VirtueMartem verze 3.x a redakčním systémem Joomla! verze 3.x.

 

Jednoduchá administrace:
Vygenerovat si adresní štítky k objednávkám nikdy nebylo jednodušší, nyní stačí když si ve svém VirtueMartu objednávky označíte a následně kliknete na tlačítko Export Zásilkovna. Ačkoli v současné době existuje na trhu řada obdobných produktů náš VD Export Zásilkovna je unikátní díky své jednoduché správě. Oproti konkurenci má třeba tu výhodu, že nemusíte složitě volit správný status a následně spravovat komponenty, objednávka je prostě „Vyřízená“. Díky tomu se vyvarujete lidským pochybením a ušetříte čas, a hlavně peníze.

Velkou výhodou je i skutečnost, že plugin hlídá účtování dobírky za vás. Díky tomu se už nestane, že by byla dvakrát účtována platba.

Snadná instalace:
Tak jako u všech našich produktů i u pluginu VD Export Zásilkovna platí, že instalaci zvládnete za chvilku, a i laik to zvládne svépomocí. Co se týče pak samotného nastavení pluginu, dodáme vám podrobnou dokumentaci, která vás postupem provede krok za krokem, případně si můžete zaplatit naši odbornou instalaci.

Od nás neuslyšíte, otevřete si „eftépéčko“ apod. Víme, že každý nemůže být programátor a rádi s vámi komunikujeme obecným jazykem. Přesně tak jsou pak sepsány i naše návody na instalaci a nastavení produktů. Chceme, abyste nám rozuměli a byli s našimi produkty maximálně spokojeni.

 

Vysoká variabilita: Díky uživatelsky přívětivému rozhraní a široké škále možných nastavení, si můžete zvolit nejen jaké údaje mají být propsány do systému Zásilkovny, ale i další praktické vychytávky. Plugin pak sám rozpozná, kdy účtovat dobírku a kdy ne.

Výhody, které plugin VD export Zásilkovna přináší:

Automatizací a zefektivněním práce ve VirtueMartu se dnes zabývá řada vývojářů, náš plugin však vyniká zejména díky:

  • Naprosto jednoduché instalaci na pár kliknutí! Navíc vám i s tím pomůže přehledný návod, který bude již brzy rozšířen i o video průvodce.
  • Práce s pluginem je naprosto jednoduchá, soubor CSV si můžete vygenerovat již na dvě kliknutí!
  • Plugin za vás může hlídat, zda účtovat nebo neúčtovat dobírku.
  • Na základě vašeho uživatelského nastavení dokáže i snadno převádět měny, a to taky ušetří hromadu práce.
  • Plugin snižuje pravděpodobnost chyb, způsobených přetížením zaměstnanců.

Technické požadavky

I přes naši snahu stavět na tom, že to jde i bez hlubších znalostí redakčního systému, se bez základních technických požadavků na nasazení našeho platebního modulu se neobejdeme.

  • PHP 7.x
  • SQL 5.1

Další služby

Kromě tohoto pluginu nabízíme řadu dalších doplňků, ale také optimalizaci vašeho webu či úpravy webdesignu v redakčním systému Joomla. Rovněž nabízíme možnost odstranění případných potíží nebo vytvoření rozšíření na míru. Nebojíme se žádné výzvy a novinky nás baví, prostě programování není jen naší prací, ale i největším koníčkem.

Obchodní podmínky // Ochrana osobních údajů

© 2010 - 2024 vdweb.cz - tvorba webových stránek a webdesign // Oblíbený hosting SvetHostingu.cz


Na tomto webu používáme technické cookies: Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval...
K technickým cookie nepotřebujeme Váš souhlas jen Vás o tom musíme informovat...

VDweb.cz nemá nic společného s těmito uvedenými společnostmi / projekty: Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. VirtueMart® je registrovaná ochranná známka společnosti iStraxx UG (haftungsbeschraenkt). Na nabízené produkty a služby z těchto stránek neposkytují tyto společnosti žádnou podporu či záruku.