MÁTE DOTAZ? VOLEJTE734 381 704

Tvorba webových stránek

Hledáte pro svou firmu někoho, kdo se postará o vytvoření grafického návrhu až po nasazení na CMS systém? Pokud ano, mohu vám tyto služby zajistit. Webové stránky už totiž vytvářím nějaký ten pátek a neustále si zlepšuji znalosti v oboru.

Www prezentace na míru?

Webové stránky mají nezastupitelnou úlohu v každodenním životě obrovského množství lidí. Vždyť plno z nás tráví na internetu mnoho času. Jistě se shodneme na tom, že narazíme-li na sympaticky vypadající www prezentaci, zastavíme se na ní delší dobu a její obsah prozkoumáme trochu detailněji. A právě tento fakt napomáhá majiteli stránek k získání nové klientely.

Aby tomu však tak bylo, je zapotřebí nejprve kvalitní a uživatelsky přívětivé internetové stránky pořídit. Zde doporučuji opravdu pečlivě vybírat a zvažovat, komu tento důležitý projekt svěříte. Oslovíte-li mně, jistě neuděláte chybu. Tvorba webových stránek patří do základní nabídky mých služeb. K požadavkům a představám každého klienta přistupuji co nejvíce individuálně. Snažím se sladit vše tak, abyste co nejvíce vytěžili. Jedině prezentací vytvořenou tzv. na míru, můžete originálním a kreativním způsobem bodovat před širokou konkurencí.

Budete-li chtít, tak i po předání vypracovaného a fungujícího projektu webových stránek budu i nadále spolupracovat a nejrůznějšími prostředky podporovat co nejlepší výsledky prezentace.

Co při tvorbě www používám?

HTML, CSS, JavaScript (framework jQuery), PHP, MySQL a nakonec CMS systém, který pohání vaše webové stránky Joomla.

Webdesignem a tvorbou www stránek se  zabývám několik let a mám za sebou mnoho  úspěšných projektů.

V dnešní době se již bez kvalitní webové prezentace jen stěží obejdete.  Pokud chcete ve vaší práci nebo podnikání uspět a prosadit se, jsou  webové stránky velmi zajímavé řešení, které nelze přehlížet.

Sothysmakeup.cz
Nejnovější reference: Sothysmakeup.cz
Více referencí

Rychlý kontakt

Vratislav Dlabaja
Polouvsí 94, 
747 22 Jeseník nad Odrou

tel. : 734 381 704
info@vdweb.cz

Co je u mě nového?

  • 17leden2019
    Přehled funkcí

    Níže naleznete seznam fukncí které redakční systém může nabízet. Seznam jsem se snažil co nejvíce...

Archiv novinek

© 2010 - 2019 vdweb.cz - tvorba webových stránek a webdesign //
Oblíbené hostingy 1. SvetHostingu.cz, 2. Cesky-Hosting.cz