košík je prázdný

VD chytré vyhledávání

Hledáte modul, který umožní Vašim zákazníkům rychlé a přehledné vyhledávání na Vašem webu nebo e-shopu? Nelíbí se Vám ukazatel opuštění Vašich webovek po jedné stránce a příliš krátká relace návštěvy? Tak vyjděte zákazníkům vstříc s našim propracovaným rozšířením VD chytré vyhledávání, protože zákazníci mají rádi, když je vyhledávání na webu rychlé a funguje plynule.

Instalace tohoto rozšíření pro VirtueMart je velmi jednoduchá a nabízí řadu nastavení, díky kterým můžete vyhledávání nastavit přesně na míru Vašeho webu. Více informací naleznete níže…

Licence
1 zakoupené rozšíření lze použít na neomezený počet domén vlastněných kupujícím
Instalace
Rozšíření si můžete nainstalovat sami podle návodu, nebo si můžete zakoupit instalaci od nás.
Cena4 000 Kč
Celkem4 000 Kč
  • Základní informace
  • Přehled změn

Proč investovat do našeho chytrého vyhledávání?

Sami to jistě znáte, hledáte na webu nějaký produkt nebo článek, načítání ovšem trvá příliš dlouho, nebo vyhledávač nedokáže podle vašeho zadaného pojmu najít shodu, a tak se radši podíváte na konkurenční web. Aby se toto nestávalo i Vašemu webu, je vhodné využívat kvalitní řešení ajaxového vyhledávání, které využívá i naše chytré vyhledávání. Široká škála dodatečných nastavení je navíc příjemným bonusem, díky kterým můžete nastavit jednotlivé parametry dle potřeb vašich zákazníků.

Co všechno naše VD Chytré vyhledávání nabízí?

Inovativní řešení:
Na trhu jsou v současné době různé moduly pro ajaxové vyhledávání na webu, ale naše VD chytré vyhledávání nabízí řadu inovativních řešení pro jakýkoli e-shop postavený na VirtueMartu nebo webovou stránku na redakčním systému Joomla.

Prohledáme toho více:
Většina konkurenčních produktů vyhledává hledaný pojem pouze v malém popisku produktu z důvodu snížené rychlosti načítání. Naše Chytré vyhledávání umí vyhledávat i ve velkém popisku, a to za stejnou dobu. Zákazník tak dostane možnost vyhledat více relevantních informací a produktů.

Nižší zatížení hostingu:
Většina konkurentů nedovoluje ve svých rozšířeních nastavení minimální délky hledaného výrazu. Jejich ajaxové vyhledávače tak zpracovávají i jedno jediné písmeno, tím pak dochází ke značnému zpomalení vyhledávání. V praxi to znamená, že prohledává celé webové stránky a vybírá informace, kde se toto písmeno nachází, s tím pak pokračují i u dvou písmen apod. My doporučujeme nastavit si minimální délku hledaného výrazu, alespoň na tři písmena, ve výsledku tak zákazníkovi vyhledávání zrychlíte.

S výše uvedeným nastavením pak úzce souvisí i možnost nastavení prodlevy při psaní hledaného výrazu, na které řada konkurenčních produktů naprosto zapomíná. Prodleva při psaní hledaného výrazu znamená, že vyhledávání se nespustí při každém kliku na klávesnici, ale po zadání více znaků, které návštěvník stihne za danou prodlevu napsat. Tuto prodlevu samozřejmě můžete i zakázat.

Pro ještě nižší zatížení hostingu můžete nastavit cache dle svých preferencí.

Přizpůsobení vzhledu:
V přehledu vyhledaných informací si můžete nastavit, aby zákazník viděl určitý počet produktů, článků, kategorií a také výrobců, kteří jsou vzhledem k hledanému pojmu relevantní. Pokud máte na webu velký počet produktů, které mají různé varianty, můžete si také zvolit, zda chcete, aby se zákazníkům zobrazily tyto varianty všechny nebo jen základní produkt. Po rozkliknutí produktu by si pak zákazníci požadovanou variantu mohli zvolit. Samozřejmostí jsou různé jazykové mutace.

Analytické funkce:
V našem chytrém vyhledávání si můžete sami zvolit, která historie hledaných výrazů bude uložena, takže nenarušíte relevanci výsledků marketingových nástrojů, protože si sami zvolíte, že Vaše zkušební vyhledávání nebude do dat zahrnuto. Věříme, že Vás potěší i možnost zobrazení veškerých výsledků vyhledávání v přehledu statistik hledanosti v administraci, což pomůže k predikci chování zákazníka.

 

A příjemnou třešničkou na dortu je možnost nastavit si vzhled samostatné stránky se všemi výsledky vyhledávání. Výsledná stránka pak může mít stejný vzhled jako výpis produktů.

Výhody našeho řešení stručně a jednoduše

  • VD chytré vyhledávání mnohem méně zatěžuje server v porovnání s řadou konkurenčních produktů
  • Je mnohem rychlejší
  • Technologie AJAX
  • Umí vyhledávat ve velkém i malém popisku
  • Nabízí řadu praktických nastavení dle osobních preferencí

Instalace

Instalace modulu VD chytré vyhledávání je velmi jednoduchá. Naši zákazníci nemusí být ostřílení IT specialisté, aby si dokázali nainstalovat a nastavit naše rozšíření pro systém VirtueMart. Po zakoupení našeho rozšíření ve verzi bez naší instalace, obdržíte instalační soubor a slíbenou dokumentaci najdete veřejně v sekci články: Instalace – VD chytré vyhledávání. Nebojte, s námi to zvládnete!

V případě, že si ani tak na instalaci netroufáte nebo se potřebujete věnovat jiným činnostem, můžete si instalaci tohoto modulu dokoupit dodatečně, zaplatíte jen cenu za instalaci rozšíření do každého Vašeho e-shopu či webu.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám se vším potřebným pomůžeme. Víme, že ne každý má pokročilejší znalosti VirtueMartu a podle toho také se zákazníky mluvíme.

Technické požadavky

Ačkoli se snažíme stavět na tom, že to jde i bez hlubších znalostí redakčního systému, bez základních technických požadavků na nasazení našeho chytrého vyhledávání se neobejdeme.

PHP 7.x
SQL 5.1

Další služby pro redakční systém Joomla a VirtueMart

Kromě tohoto chytrého vyhledávání, nabízíme řadu dalších doplňků jako jsou různé platební brány, rozšíření dopravy, ale také optimalizaci Vašeho webu či úpravy webdesignu v redakčním systému Joomla. Rovněž nabízíme možnost odstranění případných potíží nebo vytvoření rozšíření na míru. Nebojíme se žádné výzvy a novinky nás baví, prostě programování není jen naší prací, ale i největším koníčkem.

VerzeDatumZměny
1.1.2 21.2.2024 Přidána podpora J4 J5 VM4.
1.0.0 13.8.2018 Vydána první verze rozšíření.
Verze: 1.1.2
Aktualizováno: 21.2.2024
Kompaktibilita: J3 J4 J5 VM3 VM4

Obchodní podmínky // Ochrana osobních údajů

© 2010 - 2024 vdweb.cz - tvorba webových stránek a webdesign // Oblíbený hosting SvetHostingu.cz


Na tomto webu používáme technické cookies: Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval...
K technickým cookie nepotřebujeme Váš souhlas jen Vás o tom musíme informovat...

VDweb.cz nemá nic společného s těmito uvedenými společnostmi / projekty: Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. VirtueMart® je registrovaná ochranná známka společnosti iStraxx UG (haftungsbeschraenkt). Na nabízené produkty a služby z těchto stránek neposkytují tyto společnosti žádnou podporu či záruku.