košík je prázdný

VD affiliate

Co byste řekli na nové zákazníky? Jednou z cest k novým návštěvníkům pro Váš web je partnerský marketing. Tento provizní systém funguje jednoduše: prodejce si na svých stránkách zveřejní odkazy na Vaše zboží, návštěvník se díky němu dozví o Vašich produktech/službách a skrz odkaz je zakoupí. Vaše společnost pak za zprostředkování výdělku vyplatí prodejci úměrnou provizní odměnu.

Naše rozšíření VD affiliate je hotový produkt, který stačí jen nainstalovat a můžete s partnerským marketingem začít, má v sobě totiž zpracovanou přehlednou správu, díky které vidíte například kolik prodejců se na Vaši stránku do tohoto programu registrovalo, kolik Vám již přinesli kliknutí a kolik objednávek a jakou výši provizí již mají za uskutečněné objednávky k vyplacení.

Licence
1 zakoupené rozšíření lze použít na neomezený počet domén vlastněných kupujícím
Instalace
Rozšíření si můžete nainstalovat sami podle návodu, nebo si můžete zakoupit instalaci od nás.
Cena5 000 Kč
Celkem5 000 Kč
 • Základní informace
 • Přehled změn

Variabilní pro rozšíření třetích stran

Přestože je VD affiliet prvotně naprogramován pro VirtueMart, není pro nás překážkou přizpůsobit Vám jeho kompatibilitu jinému rozšíření v rámci redakčního systému Joomla!, stačí nás jen kontaktovat.

Proč zakoupit naše affiliate rozšíření?

Tato forma spolupráce Vám nabídne novou základnu kupujících z řad návštěvníků či sledujících Vašich prodejců, kteří se na Vašem webu snadno registrují jednoduchým a rychlým vyplněním jen základních informací. Následně budou zveřejňovat URL adresy na Vaše produkty, články apod. na svých stránkách, blozích nebo sociálních sítích a proklamovat Vaše zboží ve svém zájmu.

Administrace

V administraci máte přístup k hlavním informacím, abyste měli vždy o všem přehled. Vše najdete pod 4 záložkami:

 • Uživatelé - přehled všech registrovaných prodejců, včetně informací o jejich stávajících objednávkách a provizích
 • Konverze – přehled objednávek, včetně veškerých informací kdy a odkud objednávka přišla
 • Logy – přehled prokliků ze stránek Vašich uživatelů v rámci affiliate
 • Marketingové materiály – zde můžete nahrávat materiály přístupné registrovaným prodejcům, například reklamní bannery apod.

Plná kompatibilita

VD rozšíření je plně kompatibilní s VirtueMartem verze 3.x a redakčním systémem Joomla! verze 3.x.

Výhody VD affiliate

 • Jakožto programátoři a vývojáři, kteří pro redakční systém Joomla! pečlivě programují moduly a pluginy již více než 10 let, mají naše produkty řadu výhod, kterými se konkurenční, často narychlo napsaná řešení, nemohou pyšnit
 • Naše rozšíření jsou optimalizovány, vše vyvíjíme od samotného základu pro co nejnižší zátěž hardwaru a hladký běh, což se odráží i v rychlém načítání
 • Nepřekombinované rozšíření je snadné nainstalovat, vše tedy zvládnete klidně sami, za pár okamžiků
 • Software je navržen kvalitně s promyšlenou architekturou kódů
 • V případě dotazů či potřeby jakékoli pomoci s našimi produkty Vám velmi rádi pomůžeme, ochotně Vám poradíme, nebo s Vámi vyřešíme konkrétní poptávku, neváhejte nás kontaktovat ani s poptávkami na míru
 • Po zakoupení Vám po celý rok garantujeme bezplatnou technickou podporu, včetně případných aktualizací

Instalace

Oproti většině dnes dostupných rozšíření, má náš VD affiliate jednoduchou instalaci, kterou zvládne každý. Navíc Vám dodáme jednoduše sepsanou dokumentaci s obrázky, která je opravdu podrobným manuálem, jak postupovat, jestliže patříte mezi zákazníky, kteří potřebují vše vidět.

V případě, že si na instalaci stejně netroufáte, nabízíme i doplňkovou instalaci rozšíření do Vašeho stávajícího e-shopu. Nebojte se nás kontaktovat, protože s Vámi budeme mluvit jako s lidmi, a ne jako s profesionálními IT správci. Od nás neuslyšíte „Otevřete si FTPéčko a nahrajte soubor na server“. Víme, že už po této formulaci to řada lidí vzdává, a to my opravdu nechceme.

Po zakoupení našeho rozšíření ve verzi bez naší instalace, obdržíte instalační soubor a slíbenou dokumentaci najdete veřejně v sekci články: Instalace – VD affiliate. Nebojte, s námi to zvládnete!

Technické požadavky

Ačkoli se snažíme stavět na tom, že to jde i bez hlubších znalostí redakčního systému, bez základních technických požadavků na nasazení našeho dopravního modulu se neobejdeme.

PHP 7.x
SQL 5.1
Joomla: 3.x, 4.x
VirtueMart: 3.x, 4.x

Další služby pro redakční systém Joomla a VirtueMart

Kromě tohoto rozšíření nabízíme řadu dalších doplňků, ale také optimalizaci Vašeho webu či úpravy webdesignu v redakčním systému Joomla. Rovněž nabízíme možnost odstranění případných potíží nebo vytvoření rozšíření na míru. Nebojíme se žádné výzvy a novinky nás baví, prostě programování není jen naší prací, ale i největším koníčkem.

VerzeDatumZměny
1.0.1 9.3.2024 Přidána podpora J4 J5.
1.0.0 2.6.2020 Vydána první verze rozšíření.
Verze: 1.0.1
Aktualizováno: 9.3.2024
Kompaktibilita: J3 J4 J5 VM3 VM4

Obchodní podmínky // Ochrana osobních údajů

© 2010 - 2024 vdweb.cz - tvorba webových stránek a webdesign // Oblíbený hosting SvetHostingu.cz


Na tomto webu používáme technické cookies: Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval...
K technickým cookie nepotřebujeme Váš souhlas jen Vás o tom musíme informovat...

VDweb.cz nemá nic společného s těmito uvedenými společnostmi / projekty: Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. VirtueMart® je registrovaná ochranná známka společnosti iStraxx UG (haftungsbeschraenkt). Na nabízené produkty a služby z těchto stránek neposkytují tyto společnosti žádnou podporu či záruku.